Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Kostanjev piknik

V petek, 20. 10., smo imeli kostanjev piknik. Učenci PŠ Primskovo in otroci vrtčevskih skupin Sovic in Čukcev smo se skupaj s starši najprej zbrali pri PŠ Primskovo od koder smo se odpravil na krajši pohod proti lovski koči. Pri koči je že dišalo po pečenem kostanju, ki so ga spretno pekli nekateri od očetov. Okrepčali smo se s čajem in dobrotami, ki so jih prinesli starši ter slastnim kostanjem. Otroci so se zaigrali v različnih igrah, starši pa so prijetno kramljali in tako je popoldne minilo v prijetnem vzdušju.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali pri organizaciji kostanjevega piknika.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika