×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5844 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Tehniški muzej Bistra

V sredo, 5. 4., smo obiskali Tehniški muzej Bistra. Ogledali smo si zbirke nekaterih vozil -  in se ob tem čudili Titovim avtomobilom, ki jih je večino dobil za darila, prvim letalom, traktorjem ... Ogledali smo si tudi razstavo lovstva, kjer smo videli nagačene živali in različne pripomočke za lovstvo. Imeli smo tudi delavnice, kjer so si učenci 1. in 2. razreda izdelali svečke iz čebeljega voska, učenci 3. razredov pa so si naredili kalejdoskope. 

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika