Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

Kulturna šola

Projekt Kulturna šola se izvaja že 15. leto zapored. Na javni poziv k oddaji vlog za dodelitev naziva »Kulturna šola 2021« je prispelo 75 vlog. Ocenjevalna komisija je sprejela sklep, katerim šolam se za obdobje 2021-2025 podeli naziv »Kulturna šola«. Na šolo smo prejeli obvestilo, da skladno z razpisanimi kriteriji tudi OŠ Šmartno izpolnjuje vse kvantitativne in kvalitativne pogoje za naziv »Kulturna šola.«

Še naprej se veselimo vseh kulturnih udejstvovanj in dosežkov učenk in učencev naše šole.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika