Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti pod vodstvom učiteljev

Št. 

Ime in priimek

Vrsta interesne dejavnosti

Čas

1

Anita Pevec Sivka

Planinski krožek

  ob sobotah

2

Barbara Lukač Patarčec

Angleška bralna značka 6., 8. in 9. razred

SRE, 6. ura

3

Barbara Lukač Patarčec

Večkulturnost z EVJ prostovoljcem

po dogovoru

4

Maja Pogač

Večkulturnost z EVJ prostovoljcem

po dogovoru

4

Sabina Slana Cvikl

Nemška bralna značka

 PON, 6. in 7. ura

5

Sandra Kapus

Ritmična gimnastika

 SRE, 6. ura

6

Vida Krajnc

Prva pomoč

 

7

Bojana Lakić

Logika

sept. in okt. sreda in četrtek 6. in 7. ura

8

Simona Kovač

ŠOL, šolska tekmovanja

sept., okt., apr., maj, 7.15-7.50

9

Tomaž Rozina

ŠNL, ŠKL, ŠNTL  šolska tekmovanja

sept., okt., apr., maj, 7.15-7.50

10

Sonja Marin

Ročna dela, pletenje

ČET, 6. in 7. ura

11

Simona Podlogar Priprave na tekmovanje za Cankarjevo priznanje

 TOR, 6. ura
PET, 7. ura

12

Danica Sedevčič

Priprave na tekmovanje za Cankarjevo priznanje

 PON, 7. ura
TOR, 6. ura

12

Vida Krajnc

Šolski vrt

 ČET, 6. in 7. ura /  na 14 dni

12

Vanja Adamlje

Vezenje

 

13

Vida Krajnc

Dopolnilni pouk kemije

TOR in ČET,  predura

14

Bojan Bric

Astronomija

 oktober in november

15

Maja Šturm (Lucija Luknar)

Šolski radio

 PON, predura

16

Maja Šturm (Lucija Luknar)

Španska bralna značka

TOR,  7. ura

17

Jerneja Fortuna
Angleški krožek
PON, 5. ura

18

Jožica Žurga

 Vesela šola

 

19

Lea Štajer

 Dodatni pouk biologije

 

20

Tjaša Mihelič

OPZ 1

TOR, 6. ura

21

Sabina Slana Cvikl

Angleška bralna značka in tekmovanje TJA 7. razred

PON, 6. in 7. ura

22

Anton Škrabanja

Šah

TOR in SRE, 6. ura 

23

Barbara Hribar Pavli

Malo gledališče

PON, 6. ura

24

Veronika Špes

Matematična delavnica

SRE, 6. ura

25

Mojca Jurca

Igromislice (učenje razmišljanja po De Bonu)

PON, 7. ura

26

Mojca Jurca

"Projekt" prostovoljstvo  

27

Vlasta Tacer

"Projekt" prostovoljstvo  

 

V sklop interesnih dejavnosti uvrščamo tudi dejavnosti, ki jih MŠŠ priznava kot del učiteljeve redne obveznosti. To so otroški in mladinski pevski zbor, kolesarski krožek ter interesne dejavnosti s področja umetnosti in tehnike in tehnologije.

1

Marijana Šuštaršič

Likovni krožek

TOR, 6. in 7. ura

2

Selma Gradišek

MPZ
OPZ 2

PON, 6. in 7. ura
ČET, 6. in 7. ura

3

Rahela Sinigoj

OPZ 1
OPZ PŠ V. Kostrevnica

OPZ PŠ Št. Poljane

OPZ PŠ Primskovo
Korrepeticije na MŠ in PŠ

TOR, 6. ura




4

Romana Doles Čož

Kolesarski krožek

 

5

Erika Sedevčič

Kolesarski krožek

 

6

Jožica Žurga Kolesarski krožek

 

7

Boštjan Pogač

Letalsko modelarstvo

ČET, 6. in 7. ura