VABILO

Spoštovani starši!

Vabimo vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 21. 9. 2017 ob 17.00, v prostorih Podružnični šoli Velika Kostrevnica.

Dnevni red:

1. Organizacija pouka in letni delovni načrt

2. Razno

Lep pozdrav.

Razredničarki:

Jerneja Fortuna

Darja Gorše

TEHNIŠKI DAN - PROMETNA VARNOST

V torek, 5. 9. 2017, smo imeli učenci podružničnih šol tehniški dan. Obiskali so nas policisti iz Policijske postaje Litija in predstavniki programa Kolesarček.

Program Kolesarček je program, ki preko igre na neprisiljen način pouči najmlajše, kako se vesti v prometnem okolju, kako postati bolj previden in vesten udeleženec v prometu. Učenci so bili postavljeni v vlogi pešca in voznika in so doživljali različne prometne situacije.Preizkusili so se tudi v vožnji s kolesom po spretnostnem poligonu in spoznali poklic policista.

Prvi šolski dan

SPOŠTOVANI STARŠI, DRAGI UČENCI IN UČENKE!

Obveščamo vas, da bomo zaradi nedokončanih del pri obnovi podružnične šole, s poukom na Podružnični šoli Velika Kostrevnica pričeli

v ponedeljek, 4. septembra 2017, ob 8. uri.

Učenci naj s seboj prinesejo šolsko torbo z vsemi šolskimi potrebščinami. Ta dan bo v šoli organizirana malica, kosilo in oddelek podaljšanega bivanja.

Jutranje varstvo vozačev bo organizirano od 6. 30. ure dalje.

Sprejem prvošolcev bo v petek, 1. septembra 2017, ob 10. uri na Osnovni šoli Šmartno.

Vaše učiteljice

SANACIJA ŠOLE

Spoštovani starši in krajani!

Kot ste že sami ugotovili, šola dobiva novo podobo. Z deli so začeli v drugi polovici junija, končali pa naj bi do sredine avgusta.

Oglejte si nekaj slik sanacije šole.