Ravnatelj

Ravnatelj je pedagoški in poslovodni organ šole in vrtca.

Pomočnik ravnatelja

Pomočnik ravnatelja opravlja naloge, za katere ga pisno pooblasti ravnatelj.

Svet zavoda

Svet  šole  sestavlja 11 članov: trije  predstavniki  ustanovitelja,  pet predstavnikov  delavcev  šole in trije predstavniki  staršev.  Predstavniki ustanovitelja so: Sebastjan Iskra, Metka Lupše in Marija Vidgaj, trije predstavniki  staršev pa so: Barbara Smrekar, Bogomir Bučar in Sašo Goršek. Predstavniki zaposlenih so: Bojan Bric, predsednik sveta zavoda, Barbara Hribar Pavli, Darja Gorše, Alenka Smuk Dušak in Nada Hostnik.

Svet šole ima razen pristojnosti, ki jih določa zakon, še naslednje pristojnosti:

• predlaga ustanovitelju spremembo in razširitev dejavnosti,
  • daje ustanovitelju mnenje in predloge o posameznih vprašanjih,
  • po potrebi natančneje določi postopek volitev delavcev v  svet šole,
  • sprejema pravila in druge splošne akte šole, ki jih določajo ta pravila ali drug splošni akt šole,
  • sprejema  letni  delovni  načrt šole  in  poročilo  o  njegovi izvršitvi,
  • obravnava letno in polletno poročilo o vzgojni in izobraževalni problematiki,
  • odloča o pritožbah v zvezi s statusom učenca,
  • odloča o pritožbah v zvezi s pravicami, obveznostmi in odgovornostmi delavcev iz delovnega razmerja,
  • razpisuje volitve predstavnikov v svet šole,
  • določa finančni načrt in sprejema zaključni račun šole,
  • imenuje in razrešuje ravnatelja,
  • opravlja druge naloge, določene z zakonom ali aktom o ustanovitvi in s temi pravili ter drugimi  akti šole.

Gradiva, zapisniki sveta zavoda