Napoved dejavnosti

ponedeljek, 27. 5. 2024: Družinski dan METULJČKI
torek, 28. 5. 2024: Družinski dan - Pikapolonice

Drugi dan na Debelem Rtiču

Danes je bil čas za obisk bazena. Otroci so že pri zajtrku nestrpno spraševali, ali je prišel ta dan. Prva polovica otrok se je v spremstvu pomočnice ravnatelja in ostalih vzgojiteljic odpravila na dejavnost prilagajanja na vodo. Tam so se otroci igrali v čofotalniku,  se preizkusili v drsenju na vodi in preko različnih iger pridobivala pozitiven odnos do vode.

Druga polovica otrok se je v tem času odpravila v Čarobni gozdiček po sledeh škratov. Zanimiva vodena dejavnost za burjenje domišljije otrok.

Popoldne sta se skupini zamenjali.

Kljub utrujenosti od aktivnega dneva nas je zvečer čakal še težko pričakovan pohod z lučkami. Otroci so komaj čakali, da so si lahko na glave nadeli svoje svetilke. Odšli smo na sprehod po vinogradu v bližini našega letovišča.

Utrujeni od vseh današnjih doživetij so se tudi otroci razveselili svoje postelje in brez težav zaspali.

Galerija skupnih dogodkov