Ne spreglejte ...

Povabilo na kostanjev piknik

Vabim vse učence naše podružnične šole, da v četrtek, 12. oktobra 2023, ostanejo po pouku v šoli in si privoščijo urico ali dve druženja s svojimi vrstniki. Piknik bo potekal do 15. ure. V tem času bomo za učence poleg pokušanja jesenskih dobrot organizirali ustvarjalne delavnice in športne aktivnosti.

Če imate čas in voljo, se nam ostali družinski člani lahko pridružite od 14. ure dalje.

Vstopnica za na piknik je ENA PEST sveže nabranega, NENAREZANEGA kostanja, ki ga lahko učenci prinesejo že dan prej.

Prosim, da za svojega otroka, ki bo ostal na pikniku, naročite kosilo.

Držimo pesti, da bi nam vreme ta dan dobro služilo!

Učiteljica v OPB: Alenka Kralj, prof. RP

Če se vaš otrok piknika ne bo udeležil, lahko domov odide kot običajno – vsi šolski prevozi bodo potekali nespremenjeno.

V primeru slabega vremena piknik odpade.

Pisno vabilo s prijavnico bodo učenci jutri, v torek, prejeli v šoli. Prijavnico izpolnite tudi v primeru, da se vaš otrok druženja ne bo udeležil.