Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

V skladu z letnim delovnim načrtom šole bomo imeli v soboto, 30. 9. 2023, pouk. Organiziran bo dan dejavnosti, v okviru katerega bomo v sodelovanju s PGD Šmartno izvedli evakuacijsko vajo. V nadaljevanju se nam bodo predstavili še policija, vojska, gorska reševalna služba ter reševalna služba z ekipo prve pomoči. S poukom bomo pričeli ob 8.00 in zaključili ob 12.20.

Zjutraj bodo vozili šolski avtobusi po ustaljenem voznem redu. Jutranjega varstva od 5.30 dalje ne bo.  Prav tako ne bo podaljšanega bivanja. Varstvo vozačev bo organizirano od 6.45 do 7.55. Učenci bodo imeli zagotovljeno šolsko malico (zajtrk in kosilo ta dan v šoli ne bosta organizirana).

Odhodi šolskih avtobusov bodo takoj po pouku od 12.20 dalje (prevozi po 14. uri ne bodo organizirani).

To obvestilo velja le za matično šolo. Informacije za dan dejavnosti na podružničnih šolah vam bodo posredovale razredničarke.