Ne spreglejte ...

Drugi dan na Debelem Rtiču

Danes je bil čas za obisk bazena. Otroci so že pri zajtrku nestrpno spraševali, ali je prišel ta dan. Prva polovica otrok se je v spremstvu pomočnice ravnatelja in ostalih vzgojiteljic odpravila na dejavnost prilagajanja na vodo. Tam so se otroci igrali v čofotalniku,  se preizkusili v drsenju na vodi in preko različnih iger pridobivala pozitiven odnos do vode.

Druga polovica otrok se je v tem času odpravila v Čarobni gozdiček po sledeh škratov. Zanimiva vodena dejavnost za burjenje domišljije otrok.

Popoldne sta se skupini zamenjali.

Kljub utrujenosti od aktivnega dneva nas je zvečer čakal še težko pričakovan pohod z lučkami. Otroci so komaj čakali, da so si lahko na glave nadeli svoje svetilke. Odšli smo na sprehod po vinogradu v bližini našega letovišča.

Utrujeni od vseh današnjih doživetij so se tudi otroci razveselili svoje postelje in brez težav zaspali.