Ne spreglejte ...

Prednovoletno druženje z najmlajšimi

Današnje popoldne je bilo prav pestro. Verjamem, da bo marsikomu ostalo v spominu.

Obiskovalce so pod kozolcem Pri Janezu pričakale stojnice z vročim čajem, toplimi in sladkimi vaflji, hrustljavo pokovko in celo srečelovom, pri katerem se je za vsako srečko skrival dobitek. Ob stojnicah so starši poklepetali, otroci pa so se posladkali in poigrali na igralih.

Drugi del srečanja je potekal v Kulturnem domu v Veliki Štangi. Učenci 3. in 4. razreda so odigrali igrico Muca Copatarica, dedek Mraz pa je otrokom iz okoliških vasi razdelil darila.

Za organizacijo in izvedbo dogodka smo poskrbele vse zaposlene na šoli v Štangarskih Poljanah, na pomoč so nam priskočili nekateri naši nekdanji učenci.

Zahvaljujemo se donatorjem, ki so donirali svoje izdelke za izvedbo srečelova, Blažu Marnu za prostor in staršem, ki so bili pripravljeni darovati prispevke na stojnicah.

Izkupiček od prispevkov staršev bo namenjen nakupu igrač in didaktičnega materiala za igro in delo v šoli.