Napoved dejavnosti

četrtek, 16. 5. 2024: Družinski dan - POLHKI
četrtek, 16. 5. 2024: Zvezdice babice in dedki

Izlet v Kavbojsko deželo

V sredo, 10. 4., so se otroci, stari 4-5 let, odpravili na izlet v Kavbojsko deželo. Ob prihodu na končni cilj so najprej pozajtrkovali, potem pa jim je gospodar pokazal, katere živali živijo v njihovi deželi. Skupaj z njim so na prosto izpustili kokoši, si ogledali, kako kokoš vali jajca in kje imata svojo ogrado krškopoljska prašiča. Na travnikih okrog in okrog pa so se pasli konji in pogled je bil res idiličen.

Prijazna gospodična se je pripeljala s kočijo, v katero sta bila vprežena dva konja, ki sta vse otroke v manjših skupinah popeljala okrog in okrog po Kavbojski deželi. Ostali otroci so se ta čas zabavali na raznovrstnih igralih, najbolj oblegan pa je bil čisto pravi zipe-line.

Na koncu kavbojske dogodivščine je otroke presenetila maskota - Kavboj Pepe, ki jim je prinesel majhno darilce za spomin, jih lepo pozdravil in z njimi posnel skupinske fotografije.

Galerija skupnih dogodkov