Interesne dejavnosti pod vodstvom učiteljev

Št. 

Ime in priimek

Vrsta interesne dejavnosti

Čas

1

Lea Štajer

Priprava na tekmovanja, vivaristika

 

2

Maja Pogač

Angleška bralna značka 6., 8. in 9. razred

SRE, 6. ura

3

Darja Lebeničnik

Večkulturnost z EVJ prostovoljcem

po dogovoru

4

Maja Pogač


Večkulturnost z EVJ prostovoljcem

po dogovoru

4

Sabina Slana Cvikl


Nemška bralna značka

 SRE, 7. ura

5

Sandra Kapus

Ritmična gimnastika

 TOR, 5. ura,
ČET, 6. ura

6

Vida Krajnc

Prva pomoč

SRE, 6. in 7. ura,

7

Bojana Lakić

Logika

 

Logična pošast

sept. in okt.: TOR in ČET 6. in 7. ura

jan. - maj: TOR in ČET 6. in 7. ura

8

Simona Kovač

ŠOL, šolska tekmovanja

sept., okt., apr., maj, 7.15-7.50

9

Tomaž Rozina

ŠNL, ŠKL, ŠNTL  šolska tekmovanja

sept., okt., apr., maj, 7.15-7.50

10

Sonja Marin

Ročna dela, pletenje


TOR, 6. in 7.  ura

11

Simona Podlogar Priprave na tekmovanje za Cankarjevo priznanje

TOR, 7. ura,
SRE, 6. ura 

12

Maja Šturm Razboršek

Priprave na tekmovanje za Cankarjevo priznanje


ČET, predura

12

Vida Krajnc

Šolski vrt

 ČET, 6. in 7. ura 

12

Vanja Adamlje

Vezenje

 

13

Vida Krajnc

Dopolnilni pouk kemije

 ČET, predura

14

Bojan Bric

Astronomija

 PON, 7. ura
TOR, 6. ura

15

Maja Šturm

Šolski radio

 

16

Maja Šturm

Španska bralna značka


PON, predura

17

Tjaša Mihelič

Ustvarjajo skupaj  
TOR, 6. ura

18

Hajdeja Praprotnik Nekaj več (nadarjeni)

 po dogovoru

19

Mateja Štritof Učenje - mala mal`ca

 PON, 7. ura

20

Mojca Jurca
Učenje čustveno socialnih veščin
 
   po dogovoru

21

Jožica Markovič
Z igro do znanja

ČET, 5. ura

22

 Darja Gorše
Ustvarjajmo skupaj

TOR, 6. ura 

23

Mateja Štritof

Učenje - mala mal`ca

PON, 7. ura

24

Tamara Remec

OPZ Velika Kostrevnica

SRE, 6. ura

25

   

 

 

V sklop interesnih dejavnosti uvrščamo tudi dejavnosti, ki jih MŠŠ priznava kot del učiteljeve redne obveznosti. To so otroški in mladinski pevski zbor, kolesarski krožek ter interesne dejavnosti s področja umetnosti in tehnike in tehnologije.

1

Marijana Šuštaršič

Likovni krožek

TOR, 6. in 7. ura

2

Selma Gradišek

MPZ
OPZ 2

PON, 6. in 7. ura
ČET, 6. in 7. ura

3

Mateja Simonič Potrebuješ

OPZ 1

PET, 5. ura

4

Romana Doles Čož

Kolesarski krožek

 

5

Saša Pajkihar

Kolesarski krožek

 

6

Jožica Žurga Kolesarski krožek

 

7

Boštjan Pogač

Modelarski krožek

TOR, 6. in 7. ura