Napaka

Error the gallery with an id of: 4828 is not published

Pismo za lepši dan

Topla in prijazna beseda ima svojo moč. Nekateri starejši ljudje živijo sami in osamljeni. Nekaj preprostih besed jim lahko zelo polepša dan.
Vabljeni, da se pridružite akciji YoungCaritas Slovenija Pismo za lepši dan in naredite nekaj dobrega za starejše oz. osamljene ljudi.
Napišite kratko pisemce s pozdravi, lahko tudi kaj narišete. Do konca novembra ga pošljite direktno na Karitas ali pa ga prinesite v šolo, v kabinet I/K2.

S preprostim dejanjem, ki vam ne bo vzelo veliko časa, lahko nekomu pričarate lepši dan in vlijete upanje v boljšo prihodnost.

Več informacij in navodila na: https://youngcaritas.si/pismo-za-lepsi-dan/

Področja delovanja

Učenci prostovoljci

• Obiskovanje starejših prebivalcev v okolici doma – druženje, pomoč pri manjših opravilih, skupna aktivnost