Vrtec Ciciban

December pri Polžkih

Začelo se je z načrtovanjem kako si želimo preživeti mesec december. Mesec, ki zaključuje leto. Ki pomeni čas druženj, obdarovanj, daril, radosti, čarobnosti, pričakovanj in še in še. Otroci so izrazili željo, da si želijo več časa preživeti zunaj, peči piškote in plesati. Vse to in še več se je uresničilo. Tradicionalni gozdni dan, setev božičnega žita, krašenje novoletnih smrečic, prepevanje pesmice o smrečici, izdelava voščilnic in venčka za domače, adventni koledar z ugankami, prihod dedka Mraza z ogledom predstave, …  Druženja s prijatelji iz drugih skupina pa je zaznamoval novoletni kino, poslušanje pravljice v pravljični deželi, ples v rdečem in čajanka. In leto se je izteklo ...

V novo leto vstopamo z željo po toplih in iskrenih medsebojnih odnosih, polnih nežnosti in medsebojnega razumevanja. Z  željami po novem znanju. Predvsem pa z željo po zdravem vsakdanu. Naj bo leto 2019 vse to in še več.  

Galerija Polžki

Vrtec Ciciban