Polhki v oktobru

Oktober se je pričel s tednom otroka, katerega "rdeča nit" je bila letos "razigran uživaj dan". Veliko časa smo posvetili igri, druženju, gibanju. Pobarvali smo pobarvanko "Mala pozorna nogavička", ki otroke opomni, kako pozorni morajo biti ves čas v prometu. Otroci vedo, da morajo hoditi ob robu, prečkati cesto na prehodu za pešce in da morajo v mraku uporabiti kresničko.

V igralnici in na terasi smo se igrali "promet", izdelali avto iz škatle in semafor. Pri učenju barv semaforja, so se otroci igrali z rdečimi, rumenimi in zelenimi cofki.

Po branju slikanice Zelo lačna gosenica, smo pogumno poskusili limono.

Izdelali smo jesensko sadje preko tiskanja s tempero in netopirja iz tulca pred "nočjo čarovnic". Uživali smo v hoji po jesenskih plodovih (listje, lešniki, koruza, kostanj), ki so bili v škatlah naše igralnice. S kuhanim kostanjem smo se tudi posladkali.

Galerija Polhki

Prijava/odjava uporabnika