Polhki prvič v vrtcu

Za nami je prvi mesec, ko so otroci Polhkov prvič prestopili vrtčevska vrata. Otroci so v mesecu dni že dobro osvojili dnevno rutino, lepo sprejeli nov prostor in vzgojiteljice, pa tudi drug drugega. V vrtcu se dobro počutijo, so nasmejani, razigrani in sproščeni. V prvem vrtčevskem mesecu so otroci uživali ob pihanju milnih mehurčkov, igranju na male inštrumente, ličkanju in luščenju ter igri s koruzo, spoznavali so tudi bučke in jesensko listje, začeli pa smo tudi s prvimi ustvarjalnimi koraki.  Najljubša otroška igra je na naši veliki terasi, kjer se na svežem zraku lahko razgibajo na različnih igralih, vožnji s poganjalčki ali domišljijski igri v igralnih hiškah. Počasi pa k nam prihaja jesen in s tem nove zanimive in razigrane dejavnosti.

 

 

Galerija Polhki

Prijava/odjava uporabnika