×

Napaka

Error the gallery with an id of: 3035 is not published
Vrtec Ciciban

Polhki v maju

V mesecu maju smo se Polhki posvetili opazovanju vremena in prometu. Ob sončnem vremenu smo poskrbeli za primerna oblačila ter zaščitno pokrivalo. Naslikali smo dežnik ter izdelali "lovilec vetra" s katerim smo tekli po dvorišču. Izvedli smo kar nekaj izletov v gozd in na travnik ter tam imeli piknik. V okviru teme promet smo slikali tako, da smo po listu vozili avtomobile, katerih gume smo pomočili v tempero. Zabavno.

Zanimivo se nam je zdelo na obisku v Zbirnem centru Šmartno, kjer smo se lahko usedli v kabino smetarskega tovornjaka in se že najmlajši seznanili s pomembnostjo ločevanja odpadkov. 

Zelo radi imamo živali, zato nas je še posebej veselilo božanje zajčka, ki ga je v skupino prinesla pokazat vzgojiteljica Martina. Tudi na sprehodih nas zelo motivira opazovanje živali, ki jih srečamo.

Galerija Polhki

Vrtec Ciciban