Vrtec Ciciban

Polhki v decembru

December je bil vesel v pravem pomenu besede. Za začetek smo poustvarjali ob pravljici Razbita buča. Izdelali smo bučo velikanko in vsak svojo prstno lutko miško. Praznovali smo kar tri rojstne dni, šli v telovadnico. Tam smo pokazali, da smo zelo spretni pri plezanju po letveniku ali po klopi navzgor. Všeč so nam zimski sprehodi in naše majhne nogice zmorejo hoditi že kar nekaj časa. Ta mesec smo se več družili z otroki drugih skupin, obiskali smo Petelinčke in šli v novoletni kino k Ostržkom. Sami smo izdelali voščilnice za starše in naredili okusne kokosove kroglice. Nekaj smo jih pojedli že med izdelavo, malo pa smo jih pustili za naše goste - Ostržke, ki so se prišli igrat z nami na našo teraso. Dočakali smo tudi obisk dedka Mrazua, nič se ga nismo bali, zagotovo smo bili "pridni", saj nas je obdaril z igračami. Več fotografij je v galeriji.

Vrtec Ciciban