×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5933 is not published

Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

Srečanje podružnic

Učenci PŠ Velika Kostrevnica so se v četrtek, 25. maja, z avtobusom odpeljali na Primskovo, kjer so imeli tradicionalno srečanje podružnic. Učenci PŠ Primskovo so za vse učence pripravili predstavo, v kateri so prikazali življenje in igre naših dedkov in babic. Po predstavi so se učenci sprehodili po Primskovem in le-tega pobližje spoznali. Ogledali so si tudi cerkev in stoletno lipo. Dan se je zaključil prav sladko, saj so učenci pojedli še sladoled in se vrnili na svoje podružnične šole.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika