Ne spreglejte ...

 • Govorilne ure - februar

  Spoštovani starši,

  naslednje govorilne ure na matični šoli bodo v torek, 14. 2. 2023. Prijavite se lahko do ponedeljka, 13. 2. 2023, do 20. ure.

  Prijava na govorilne ure k učiteljem je možna v spletni učilnici s pomočjo uporabniških podatkov za AAI račun. Podatke za račun so učenci prejeli v šoli. Povezava do navodil za prijavo na govorilne ure se nahaja na šolski spletni strani v desnem kotu zgoraj. V primeru, da so vsi termini pri določenem učitelju v tem mesecu zasedeni, vi pa bi nujno želeli govoriti s tem učiteljem, mu to sporočite na njegov e-naslov. Dogovorila se bosta za dodaten termin.

  Sodelovali boste lahko tudi z drugimi strokovnimi delavci. Vsi e-naslovi so objavljeni na spletni strani šole (O šoli → Zaposleni → Strokovni delavci).

  OŠ Šmartno

  Več ...
 • 1

Športni dan - drsanje

 

Učenci PŠ Velika Kostrevnica so se v novo leto kar pridrsali. V četrtek, 5. 1. 2023, so imeli namreč športni dan. Učenci so obiskali drsališče v Domžalah, kjer so se otroci pod vodstvom mentorja Roka preizkusili v drsanju. Nekaj otrok je prvič stalo na drsalkah, a so kljub temu spretno premagovali ovire. Bilo je zabavno, hkrati pa so pridobivali spretnost, ravnotežje in sproščali odvečno energijo.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika