×

Napaka

Error the gallery with an id of: 6119 is not published

Ne spreglejte ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • Velika akcija zbiranja starega papirja

  Velika akcija zbiranja starega papirja

  Na PŠ Štangarske Poljane smo se učiteljice odločile, da bomo ponovno obudile akcijo zbiranja starega papirja. Z izkupičkom bomo poravnali del stroškov za zaključno ekskurzijo naših učencev in plačali prevoze v okolici šole. S tem bi rade starše nekoliko razbremenile pri plačevanju stroškov prevoza. Prosimo, da nam tudi Vi pomagate pri tem in shranjujete odpadni papir.

  Odpadni papir pripeljite v velik zabojnik pri šoli v Štangarskih Poljanah od torka, 23. 5., do četrtka, 25. 5. 2023 (če je le mogoče, med 7. in 15. uro). Če Vam ura ne ustreza, lahko papir pustite ob zabojniku.

  Učiteljice PŠ Štangarske Poljane

  ZBIRANJE PAPIRJA – ZBIRANJE PAPIRJA

  Več ...
 • 1

Zdravstvena vzgoja

V sredo, 27. 9. 2023, smo imeli na PŠ Štangarske Poljane obisk medicinske sestre iz ZD Litija. Pogovarjali smo se o pomenu rednega umivanja zob. S pomočjo umetnega zobovja in velike zobne ščetke smo ponovili pravilno tehniko ščetkanja. Sledil je pregled čistosti zob in učenci že pridno tekmujejo, kdo bo bolj skrbno umival svoje zobe.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika