Ne spreglejte ...

 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani krajani!

  Učenci 9. razreda OŠ Šmartno bomo v tednu od ponedeljka, 2. 10., do petka, 6. 10. 2023, zbirali STAR PAPIR. Prosimo vas, da odpadni papir, zvezan v svežnje, odložite pred vhod svoje hiše ali stanovanja. Prosimo vas, da ne prilagate kartona, saj le-ta zniža ceno zbranemu papirju. Veseli pa bomo, če ga boste pripeljali pred šolo, in sicer k vhodu v športno dvorano (nasproti igrišča oz. strelskega doma), kjer bo stal kontejner. Če imate večjo količino papirja, nam sporočite in organizirali bomo šolski prevoz.

  HVALA!                                                          9. a, b in c ter razredničarke

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3

ŠD Pohod

V sredo, 13. 9. 2023, smo na Pš Štangarske Poljane izvedli načrtovani športni dan – pohod.

Preko Ščita smo se odpravili v Volčjo Jamo in nazaj proti šoli. Na poti so učenci uživali v različnih nalogah, kot so pisanje imen in oblikovanje mandal iz naravnih materialov. Seveda smo si v gozdu vzeli čas tudi za malico, da smo lažje nadaljevali pot. V Volčji Jami pa je učence čakalo presenečenje. Ustavili smo se pri družini Pintar in Završnik, kjer so zelo lepo in sladko poskrbeli za nas.

V šolo smo prišli utrujeni, toda veseli in nasmejani.

Podoživite 'ŠD pohod' (relive.cc)

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika