Ne spreglejte ...

 • Telefon za psihološko podporo

  Aktualna dogajanja in negotove razmere, ki jih s seboj prinaša drugi val epidemije, v mnogih ljudeh krepijo občutke negotovosti, nemoči in izgube nadzora. Nekaterim ljudem predstavlja aktualna situacija realno grožnjo z vidika izgube zdravja, zaposlitve, socialnoekonomskega preživetja, zato mnoge težave postajajo še težje obvladljive. Za boljšo podporo vsem, ki pomoč potrebujejo, so se številne organizacije, ki so že v prvem valu nudile telefonsko pomoč, povezale v telefon s skupno številko.

  Za več informacij kliknite na to povezavo.

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Brezplačna učna pomoč učencem pri učenju na daljavo

Študenti v Klubu litijskih in šmarskih študentov KLIŠE so prepoznali stisko staršev in učiteljev, ki kljub vsem prizadevanjem, otrokom ne moremo nuditi učne pomoči v taki meri, kot bi jo nekateri potrebovali.

Odločili so se, da bodo v času šolanja na daljavo, priskočili na pomoč z brezplačno učno pomočjo (inštrukcijami) in nam s tem pomagali pri reševanju omenjenih težav.

Več informacij si oglejte na tej povezavi.

Prijava/odjava uporabnika