Ne spreglejte ...

 • Brezplačna učna pomoč učencem pri učenju na daljavo

  Študenti v Klubu litijskih in šmarskih študentov KLIŠE so prepoznali stisko staršev in učiteljev, ki kljub vsem prizadevanjem, otrokom ne moremo nuditi učne pomoči v taki meri, kot bi jo nekateri potrebovali.

  Odločili so se, da bodo v času šolanja na daljavo, priskočili na pomoč z brezplačno učno pomočjo (inštrukcijami) in nam s tem pomagali pri reševanju omenjenih težav.

  Več informacij si oglejte na tej povezavi.

  Več ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Staršem v pomoč - sporočilo šolske svetovalne službe

Spoštovani starši!

Že nekaj časa poteka pouk na daljavo in ne glede na pretekle izkušnje ali prav zaradi njih se vsi soočamo z vprašanji, kako v teh izjemnih situacijah uskladiti na eni strani službene zahteve in potrebe vašega doma šolajočega otroka ter na drugi strani normalno družinsko življenje.

Več koristnih informacij in podatkov dobite na tej povezavi.

Prijava/odjava uporabnika