Ne spreglejte ...

 • Obvestilo za učenke in učence

  Drage učenke in učenci,

  najprej bi poudaril, da ni mogoče napovedati, kdaj se bodo vrata šole zopet odprla. Prejeli smo informacijo, da se šolsko leto naj ne bi podaljševalo, ker se je klasični način izobraževanja iz učilnic prenesel na izobraževanje na daljavo. Zavedati se je treba, da je delo na daljavo za učitelje in učence sedaj obvezni del izobraževanja. Zato je zelo pomembno, da pri tem aktivno sodelujete vsi učenci.  Tisti, ki do sedaj še niste poprijeli za šolsko delo na daljavo, po zadnjih informacijah je teh učencev največ v tretjem triletju, začnite še danes. Sodelujte z učitelji, učite se sproti. V nasprotnem primeru se vam bo nakopičilo veliko snovi in težave se bodo stopnjevale. Na šoli pa si želimo, da ste na koncu šolskega leta vsi uspešni.

  Lepo vas pozdravljam, želim vam zdravja in veliko energije za opravljanje šolskega dela!

  Tomaž Rozina, ravnatelj

  Več ...
 • 1

Informacija o izvedbi vpisa v srednje šole

S strani za Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo za enkrat prejeli le informacijo, da bo rok za prijavo za vpis v srednje šole in dijaške domove, prestavljen. Določene srednje šole namreč kot dodaten vpisni pogoj izvajajo preizkuse nadarjenosti, razgovore s kandidati, ipd. Te aktivnosti naj bi bile izvedene po izteku ukrepa izobraževanja na daljavo. O natančnih datumih oziroma novih rokih, vas bomo obvestili takoj, ko dobimo nove informacije.

Prijava/odjava uporabnika