Ne spreglejte ...

  • 1
  • 2
  • 3

Izlet v Ljubljano

5. 6. 2024, smo se podružnične šole odpravile na izlet v Ljubljano. Ker smo se do glavnega mesta Slovenije peljali z vlakom, je bilo navdušenje še toliko večje. Zaradi zamude vlaka smo imeli na železniški postaji čas še za malo jutranje telovadbe. Po prihodu v Ljubljano smo se sprehodili do Tromostovja in si ogledali Prešernov spomenik. Pot smo nadaljevali do Mesarskega mostu, kjer smo z zanimanjem opazovali množico ključavnic na njegovi ograji, ki za sabo skrivajo vsaka svojo zgodbo. Ker je bila reka Ljubljanica previsoka, žal nismo morali odpluti z ladjico. Hitro smo naredili nadomestni načrt in odšli do zanimivih igral v parku Tivoli, ki so jih učenci z navdušenjem raziskali in preizkusili. Pred odhodom nazaj na vlak smo končno dočakali še težko pričakovan McDonald's. Rahlo utrujeni, a dobre volje smo se usedli na vlak, ki nas je odpeljal nazaj v Litijo.

 

 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika