Ne spreglejte ...

 • Govorilne ure - februar

  Spoštovani starši,

  naslednje govorilne ure na matični šoli bodo v torek, 14. 2. 2023. Prijavite se lahko do ponedeljka, 13. 2. 2023, do 20. ure.

  Prijava na govorilne ure k učiteljem je možna v spletni učilnici s pomočjo uporabniških podatkov za AAI račun. Podatke za račun so učenci prejeli v šoli. Povezava do navodil za prijavo na govorilne ure se nahaja na šolski spletni strani v desnem kotu zgoraj. V primeru, da so vsi termini pri določenem učitelju v tem mesecu zasedeni, vi pa bi nujno želeli govoriti s tem učiteljem, mu to sporočite na njegov e-naslov. Dogovorila se bosta za dodaten termin.

  Sodelovali boste lahko tudi z drugimi strokovnimi delavci. Vsi e-naslovi so objavljeni na spletni strani šole (O šoli → Zaposleni → Strokovni delavci).

  OŠ Šmartno

  Več ...
 • 1

Športni dan - drsanje

V začetku januarja smo imeli učenci PŠ Primskovo športni dan - drsanje. Obiskali smo drsališče v Domžalah, kjer so se otroci pod vodstvom mentorja Roka preizkusili v drsanju. Po ogrevanju, so se najprej na led podali s čevlji, nato z eno drsalko in nazadnje z obema. Veliko otrok je prvič stalo na drsalkah, a so vztrajno izboljševali svoje spretnosti. Po dveh urah so bili vsi že dodobra utrujeni. Bilo je zabavno in za marsikoga nekaj novega.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika