Ne spreglejte ...

 • Govorilne ure - februar

  Spoštovani starši,

  naslednje govorilne ure na matični šoli bodo v torek, 14. 2. 2023. Prijavite se lahko do ponedeljka, 13. 2. 2023, do 20. ure.

  Prijava na govorilne ure k učiteljem je možna v spletni učilnici s pomočjo uporabniških podatkov za AAI račun. Podatke za račun so učenci prejeli v šoli. Povezava do navodil za prijavo na govorilne ure se nahaja na šolski spletni strani v desnem kotu zgoraj. V primeru, da so vsi termini pri določenem učitelju v tem mesecu zasedeni, vi pa bi nujno želeli govoriti s tem učiteljem, mu to sporočite na njegov e-naslov. Dogovorila se bosta za dodaten termin.

  Sodelovali boste lahko tudi z drugimi strokovnimi delavci. Vsi e-naslovi so objavljeni na spletni strani šole (O šoli → Zaposleni → Strokovni delavci).

  OŠ Šmartno

  Več ...
 • 1

Tehniški dan - predpraznično ustvarjanje

Predpraznični čas smo popestrili  s tehniškim dnem, kjer so učenci ustvarjali različne stvari. Da je prijetno dišalo po šolskih prostorih smo poskrbeli s peko peciva. Učenci so pripravili testo zanj, ga z modelčki izrezali, delo pa je dokončala pečica. Učenci so s servietno tehniko polepšali plastične posodice, v katere so potem posadili božično žito. Naredili so si tudi eko zimske keglje, s katerimi so se nato igrali. Dan je minil v prijetnem vzdušju.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika