Delavnica: buče

Tema, ki jo v teh dneh obravnavamo pri Pikapolonicah so: Čarovnice in čarovnije. Zato je bilo prav priročno, da to temo še podkrepimo in se dodobra pripravimo za »noč čarovnic« z našo popoldansko delavnico s starši: »ustvarjanje z  bučami«. Že v dopoldanskem času smo se skupaj z otroki pripravljali na dogodek popoldan. Otroci so z velikim veseljem sodelovali pri pripravi kolačkov. Vendar ti kolački, so postali na koncu prav čudne barve, sumimo, da je imela prste vmes čarovnica Mica.

Ob lepem sončnem vremenu so otroci in starši na prostem ustvarili prelepe izrezljane buče, ki sedaj v temi krasijo njihove domove. Kljub naši prigodi s čarovnico Mico pa so šli kolački, ki smo jih pripravili vsem otrokom  v slast.

Galerija Pikapolonice