Vrtec Ciciban

Veseli december

Mesec december smo namenili spoznavanju prazničnih običajev in navad. V sodelovanju z vami, dragi starši, smo izdelali zelo pester in raznolik adventni koledar z zanimivi in bogatimi vsebinami, za kar se vam tudi najlepše zahvaljujemo. Naloge so bile tako domiselne, da smo imeli vsak dan priložnost spoznati nekaj novega in uriti različne spretnosti. Ob koledarju smo spremljali tudi minevanje dni in menjavanje številk na koledarju. Odštevali do božiča in prepoznavali številke. V decembru vedno tudi veliko ustvarjamo; otroci so izdelali zimsko dekoracijo za okna naše igralnice, lutke škratke za nastop (druženje z babicami in dedki) ter vabila in novoletne voščilnice. Naučili smo se božično pesem "Oj smrečiča, oj smrečica" ter zimsko pesem "Snežinke" avtorice Anje Štefan. Zadnji dan pred počitnicami pa smo si vzeli čas za druženje med skupinami in obiskali otroke v enoti Škratki. Ta dan smo za v vrtec oblekli nekaj rdečega in tako poudarili praznično vzdušje.

Galerija Petelinčki

Vrtec Ciciban