Vrtec Ciciban

Zima, zima bela

Po slovenskem tradicionalnem zajtrku, ki smo ga obeležili 17. 11. 2017, smo se predali prijetnemu in prazničnemu vzdušju meseca decembra. Praznično smo okrasili prostore vrtca, se družili z otroki iz sosednjih skupin, sejali božično žito, si na platnu ogledali božično risanko, pripravili praznično čajanko in plesali. Svoje znanje smo nadgradili tudi na temo Zdravje in higiena. Nismo pozabili na pravila skupine, pravila lepega vedenja in bonton. Ustvarjali smo na temo zima in pust. Ves čas nas spremlja glasba in petje (o snežinkah, bacilih, delih telesa).

Na pustni torek smo se našemili in po Šmartnem "preganjali" zimo, ki nam je kljub mrazu prinesla ogromno prijetnih doživetij v igralnici in na prostem.

Sedaj komaj čakamo pomlad, da se bomo lahko podali na daljše sprehode po zelenih travnikih...

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji...

 

Galerija Ostržek

Vrtec Ciciban