Vrtec Ciciban

Jesen pri Ostržkih

Javljamo se tudi Ostržki...

Sedaj so se otroci že navadili na množico novih obrazov, prostor in dnevno rutino v vrtcu. Z našo "sprehajalno bibo" že radovedno raziskujemo okolico vrtca.

V tem času nas je že "obiskala" Muca Copatarica, s katero smo se navajali na red v igralnici in garderobi. Z ježkom smo se podali na potep v gozd in spoznavali gozdne živali. Vzgojiteljice smo otrokom pripravile lutkovno predstavo Razbita buča, katere notranjost smo na koncu tudi raziskali. Z jesensko senzorično škatlo, ki smo jo skupaj (tudi s pomočjo staršev) oblikovali, smo spoznavali barve in oblike jeseni.  Veliko smo peli, rajali, slikali s čopičem in se igrali. Otroci si za igro najraje izberejo avtomobile, priljubljen je tudi kuharski kotiček in igra z dojenčki.

Trenutno se seznanjamo z zimskimi oblačili - rusko pravljico Rokavička in urimo samostojnost pri obuvanju copat.

Kaj nam bo prinesla zima, pa vam kmalu javimo...

Galerija Ostržek

Vrtec Ciciban