PSI V OKOLICI ŠOLE

Spoštovani starši!

Že od začetka šolskega leta se na oz. pri šoli srečujemo z nenavadno težavo. V okolici šole se skoraj vsakodnevno zadržujejo psi, različnih pasem in velikosti ter nam onemogočajo izhod iz šole in motijo vzgojno - izobraževalno delo. Nekateri učenci se psov bojijo in si zato ne upajo iz šole.  Uničujejo nam športne pripomočke, saj so nam pregriznili že nekaj žog in razcefrali vrv na igralih. Psi so nepredvidljiva bitja in nikoli ne veš, kako bodo v določeni situaciji reagirali.

Za seboj puščajo iztrebke na šolskem travniku in tudi na šolski poti, po kateri hodi veliko naših učencev. To so opazili tudi krajani, saj je ta pot - "Klinčevka", priljubljena sprehajalna pot. 

Na vas se obračamo s prošnjo, da nam pomagate in v kolikor poznate, tudi sami opozorite lastnike psov, naj imajo le te privezane. 

Prijava/odjava uporabnika