Pomladna prireditev

V torek, 2. 4. 2019, je na Podružnični šoli Velika Kostrevnica potekala pomladna prireditev. Prireditev se je začela ob 17.00. Nastopali so otroci iz vrtca Bučke in učenci Podružnične šole Velika Kostrevnica. Najprej so otroci iz vrtca zapeli pesem in zaigrali igrico. Nato pa smo nastopili učenci naše šole s plesom, petjem, deklamacijo in igrico Moj dežnik je lahko balon. Na koncu so nam obiskovalci podarili bučen aplavz, mi pa smo jih povabili v sosednji razred na pogostitev. Mami mi je rekla, da smo bili odlični.

Nejc Conta, 3. R

.....................................................................................................................................................

Še enkrat se želimo zahvaliti spretnim gospodinjam in članicam Rdečega križa, ker so pripravile zares mamljive in slastne priboljške ter tako še polepšale tako čudovito prireditev. Hvala!