Gledališka predstava Maček Muri

V ponedeljek, 3. 12., smo se z učenci 1., 2. in 3. razreda odpravili na ogled predstave v SLG Celje. Kako je bilo in kaj je bilo učencem najbolj všeč, si lahko preberete v spodnjih vrsticah.

  • Z avtobusom smo se odpravili v Celje v Slovensko ljudsko gledališče. V gledališču smo si ogledali predstavo Maček Muri. Najbolj všeč mi je bilo, ko sta policista ujela Čombeta z elastiko. (Maj Poglajen)
  • Najbolj všeč mi je bilo, ko je Maček Čombe vrgel pasje bombice in ko je bila mačja tekma. (Nejc Conta)
  • Najbolj mi je bilo všeč, ko sta se Muri in Čombe pogovarjala, medtem ko je bil Čombe na begu. Prišla sta policaja in Čombe je zbežal. Policista sta vprašala, kam je šel Čombe, Muri jima je zanalašč pokazal v napačno smer. Policista sta šla v napačno smer. (Pia Godec)
  • Najbolj so mi bili všeč njihovi kostumi. In petje. Vse mi je bilo všeč. (Tjaša Muzlovič)

Po predstavi smo se sprehodili po starem delu Celja, ki je že bilo praznično okrašeno. Nato smo sedli  na avtobuse in se polni novih vtistov odpeljali proti šoli.