Kostanjev piknik

V torek, 19. 10. 2021, smo imeli na PŠ Štangarske Poljane kostanjev piknik, na katerega smo povabili tudi starše, bratce in sestrice. Za popestritev dogajanja so lahko otroci ustvarjali na treh delavnicah. Iz časopisnega papirja so izdelovali košarice za kostanj, s semeni in koruznimi zrni so na leseno deščico izdelali sončnico ter v jesenskih odtenkih pobarvali stekleno vazico. Ko so se najedli kostanja in popili kozarec domačega jabolčnega soka, so sledile štafetne igre. Po nekaj igrah ogrevanja so otroci v igro povabili še starše. Na koncu so nekateri odigrali igro nogometa, drugi so plezali po igralih, starši pa so lahko v miru pokramljali med seboj. Odlično pečenega kostanja kar ni zmanjkalo, zato smo šli domov s povsem polnimi želodčki. Preživeli smo lepo popoldne.

Prijava/odjava uporabnika