Prvi šolski dan

V sredo, 1. 9. 2021, pridite učenci 2., 3. in 4. razreda v šolo ob 8. uri. S seboj imejte copate in ostale šolske potrebščine.

Sprejem za učence 1. razreda bo ob 10.30 v OŠ Šmartno.

Učbenike in delovne zvezke iz učbeniškega sklada boste vsi učenci prejeli pri svojih razredničarkah.

• Šolski prevozi bodo potekali po običajnem voznem redu. V kombiju in avtobusu upoštevajte priporočila NIJZ.
  • Malica in bivanje v oddelku podaljšanega bivanja je za učence 2., 3. in 4. razreda organizirano že za prvi šolski dan.
  • Za varstvo vozačev je poskrbljeno, s podrobnostmi boste seznanjeni v prvih dneh pouka.

Vsem skupaj, učencem in staršem, želim prijeten prvi šolski dan in uspešno šolsko leto 2021/22, za katero upam, da ga bomo z učenci v celoti preživeli skupaj v šolskih klopeh.

Ob prihodu v šolo učenci in starši upoštevajte zdravstvena priporočila NIJZ in naš lanski dogovor:

OD TU ZMOREM SAM.

Pazimo nase in na druge!