Svetovni dan otrok

Svetovni dan otrok, katerega glasnik je Unicef, smo obeležili tudi pri Metuljčkih. Oblekli smo se modro in modro razmišljali v kakšnih razmerah živijo otroci po svetu. Otrokom, ki niso lačni, so na toplem, imajo dostop do pitne vode in zdravil, živijo v ljubečih družinah, je to težko dojemljivo. Pa vseeno je prav, da poznajo tovrstne situacije in morda kasneje v življenju prispevajo k izboljšanju življenjskih razmer za vse otroke sveta.

Nekateri otroci iz skupine so ta dan prevzeli vlogo vzgojiteljice, spoznali Malo šolo otrokovih pravic in likovno upodobili svet v katerem si želijo živeti. Večina otrok je upodobila skupne trenutke s svojo najožjo družino.

Predvsem pa je naša želja, da

POSTANEMO GLASNIKI OTROK SVETA IN OTROKOM POMAGAMO VSAK DAN, NE LE 20. NOVEMBRA!

 

 

 

Galerija Metuljčki

Prijava/odjava uporabnika