Vrtec Ciciban

Metuljčki v aprilu

V mesecu aprilu smo ustvarjali podlago za pomladno sliko na poseben način - s kotaljenjem frnikole po temperi, iskali smo sličice na prvi glas svojega imena, slikali dežnik na mokro podlago ter s pihanjem barve prikazali kaplje dežja.

Tudi deževno aprilsko vreme je lahko zabavno, če imaš palerino.Deževne dni smo občasno preživeli tudi na hodniku vrtca in tam izvajali različne gibalne naloge. Samozavestno smo predstavili plakate o živalih in se preizkusili v dramatizaciji s paličnimi lutkami - Piščanček Pik.

Potepali smo se v gozdu in v bližnjem potoku opazili paglavce, ogledali smo si zbirni center KSP Šmartno, tako da sedaj bolj razumemo ločevanje odpadkov.Skupaj z našimi starši smo šli na orientacijski pohod v Evropark Zagorje, kjer nam je prijazna gospa razkazala zeliščni vrt tete Johance, zelo všeč so nam bila tudi igrala.

Galerija Metuljčki

Vrtec Ciciban