Vrtec Ciciban

Metuljčki v marcu

Mesec marec je minil ob izdelovanju drobnih presenečenj za naše ljube mamice in očke. Rožice za mamice smo izdelali preko tehnike "pikanja". To smo počeli prvič in v večini smo bili kar spretni. Za prvi pomladni dan smo sami pripravili mini sadno tortico, pomladna je tudi naša igralnica in garderoba. Naučili smo se marsikaj novega o zeliščih (skupaj z vašo pomočjo - starši) in si sami pripravili čaj.

V mesecu marcu je zaključevala svojo prakso v vrtcu dijakinja Neža, ki nam je pripravila raznolike dejavnosti, najbolj smo uživali ob iskanju skritega zaklada na igrišču, iskali smo ob namigih "škratka Tineta."

V spominu nam bo ostal tudi obisk kmetije na Grmačah ter nabiranje "kronc" v gozdu, iz njih smo pripravili šopke za okrasitev miz.

Galerija Metuljčki

Vrtec Ciciban