Vrtec Ciciban

Metuljčki v februarju

Mesec februar je minil pod vplivom kulture in pusta. Odšli smo na pravljično urico v knjižnico, kjer smo spoznali veliko poučnih knjig o lepem vedenju ter poslušali pravljico Zajčkov bralni krožek. Kulturno se moramo obnašati tudi na obisku in to smo dokazali, ko smo šli nastopat k otrokom v Bučke. Navdušeno smo z aplavzom nagradili tudi njihov nastop. V lepem spominu nam bo ostala vožnja z avtobusom in igra na igralih v Kostrevnici.

Že pred počitnicami smo pustno okrasili igralnico in se igrali v pustnem kotičku. Med zimskimi počitnicami smo s pikapolonicami raziskovali gozd. 

In potem je končno prišel pustni torek, ta dan smo se dopoldan pridružili pustnemu sprevodu čez Šmartno, popoldan pa smo pogumno nastopali kot indijanci s pesmico "Ole majole".

Galerija Metuljčki

Vrtec Ciciban