Kulturni dan na gradu Bogenšperk

V četrtek, 20. 6., so imeli 8. razredi zadnji kulturni dan v tem šolskem letu. Vse tri razrede je do gradu Bogenšperk odpeljal kar dvonadstropni avtobus, kar se ne zgodi pogosto. Učenci so si ogledali grad in prisluhnili vodički, nato pa odgovarjali na vprašanja v kvizu. V okolici gradu in po gozdnih stezah pod gradom so učenci sledili fotografijam in iskali različne poti foto orientacije. Na koncu so nekje na gradu poiskali tudi zaklad. Najhitrejše skupine so za dodatno nalogo poiskale še geocatche točko, ki se prav tako skriva v gozdu v bližini gradu. Naš kulturni dan je hitro minil, preden pa smo se peš vrnili nazaj v dolino, smo si privoščili še grajski sladoled. 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika