Župančičeva frulica

Kar dve učenki naše šole (Živa Štritof in Neža Požun) sta letos sodelovali na Župančičevi frulici, prestižnem in širše prepoznavnem natečaju osnovnošolskih pesnikov s 30-letno tradicijo in prepoznavnimi strokovnjaki … Učenki sta dosegli čudovit uspeh, saj je strokovna komisija kot prepričljivo izpostavila poezijo obeh! Neži se je uspelo uvrstiti med 5 tistih, ki so komisijo najbolj prepričali in se bodo zato udeležili zaključne prireditve, ki bo v Črnomlju v nedeljo, 11. 6. 2023.

Obema učenkama iskreno čestitamo in se z njima veselimo lepega dosežka, predvsem pa želimo, da bi še naprej z zanosom in ponosom razvijali svoje pesniške talente …

 

Več o natečaju si lahko preberete na https://www.zik-crnomelj.eu/sl/kulturazamlade/zupanciceva-frulica/.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika