×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5476 is not published

Fotografska razstava

Vabljeni na ogled 8. fotografske razstave z naslovom "Nevidno, pomembno okoli nas". Razstava bo na ogled do 23. januarja v galeriji Knjižnice Šmartno v času odprtosti knjižnice. Tudi učenke in učenci OŠ Šmartno so sodelovali na fotografskem natečaju in obogatili nabor prispelih del. V fotografski objektiv so ujeli raznolikost krajev, zaselkov in vasi, ki so del Občine Šmartno pri Litiji. Prikazali so motive, ki predstavljajo naravo, arhitekturo ali naravne oz. zgodovinske danosti. Fotografija učenke Zoje Godec z naslovom "Pogled v daljavo" je bila nagrajena z nagrado najboljši mladi avtor. Vsem mladim avtorjem in učenki Zoji Godec čestitamo za nastale fotografije in jim želimo še veliko navdiha pri ustvarjanju.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika