Prišel je čas počitnic

Drage učenke in učenci, spoštovani starši ter sodelavke in sodelavci vrtca in šole!

Za učenke in učence je bil včerajšnji dan zadnji v tem šolskem letu. Pred vami so težko pričakovane počitnice. Želim vam, da jih preživite lepo, da ostanete zdravi, da se veseli in nasmejani zopet vidimo v šoli v četrtek, 1. septembra.

Zaposlene od zasluženega dopusta loči še kar nekaj delovnih obveznosti. Vsem vam in seveda tudi staršem se iskreno zahvaljujem za sodelovanje in pomoč pri izvedbi šolanja na daljavo in pri vseh drugih aktivnostih v tem šolskem letu.

Slovenija danes praznuje svoj 31. rojstni dan. Bodimo ponosni, da jo imamo, da se lahko sporazumevamo in šolamo v svojem maternem jeziku. Utrjujmo narodno zavest, da bomo to omogočili tudi našim potomcem. Vsem, tudi našim najmlajšim, želim veselo praznovanje dneva državnosti.