Območni Zborovski BUM 2022

Ker prireditelji, JSKD Območna izpostava Litija, že nekaj let niso mogli organizirati območnega srečanja otroških in mladinskih pevskih zborov, so letos še posebej veseli, da so nas lahko povabili na Območni Zborovski BUM 2022. Tokrat je dogodek potekal v športni dvorani Gimnazije Litija v petek, 27. maja 2022. Skupaj je zapelo več kot 200 mladih pevcev, učencev osnovnih šol OŠ Gradec in POŠ Vače, OŠ Litija, OŠ Gabrovka-Dole ter pevci mladinskega pevskega zbora OŠ Šmartno pri Litiji. Letošnjo pomlad je pospremila pesem, poleg petja in nove izkušnje pa so učenci med seboj spletli tudi nove prijateljske vezi.

 

Po uspešni vrnitvi na odrske deske se še močneje veselimo Letnega koncerta zborov OŠ Šmartno pri Litiji, zato ponovno vabljeni v našo družbo že v sredo, 1. junija 2022, ob 18. uri v KD Šmartno pri Litiji. Veseli bomo vaše podpore!

 

Prijava/odjava uporabnika