Obvestilo za starše - govorilne ure v februarju

Spoštovani starši,

tudi v torek, 15. 2. 2022, bodo govorilne ure potekale na daljavo. Prijavite se lahko do ponedeljka, 14. 2. 2022, do 20. ure.

Prijava na govorilne ure k učiteljem je možna v spletni učilnici s pomočjo uporabniških podatkov za AAI račun. Podatke za račun so učenci prejeli v šoli. S seznama v spletni učilnici je razvidno, ali bo učitelj izvajal govorilne ure preko videokonference s pomočjo programa Zoom ali preko telefona. Ob dogovorjenem terminu bodite dostopni, da bo učitelj lahko vzpostavil stik z vami. Povezava do navodil za prijavo na govorilne ure se nahaja na šolski spletni strani v desnem kotu zgoraj. V primeru, da so vsi termini pri določenem učitelju v tem mesecu zasedeni, vi pa bi nujno želeli govoriti s tem učiteljem, mu to sporočite na njegov e-naslov. Dogovorila se bosta za dodaten termin.

Sodelovali boste lahko tudi z drugimi strokovnimi delavci. Vsi e-naslovi so objavljeni na spletni strani šole (O šoli → Zaposleni → Strokovni delavci).

Vabimo vas, da se poslužujete novega načina komuniciranja.

Tomaž Rozina, ravnatelj