Dodatna obvestila

Spoštovani starši!

Na podlagi higienskih priporočil NIJZ za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2 priporočamo, da v naslednjem obdobju čim več otrok prihaja v šolo peš oz. jih v bližino šole pripeljete in odpeljete starši (do varne šolske poti, po kateri nato sami pridejo v šolo), če le imate to možnost.

  • Starše, ki boste svoje otroke pripeljali pred šolo, želimo opozoriti, da dosledno upoštevate krožni prometni režim, kar pomeni, da proti šoli zavijate nasproti nekdanje trgovine. V  času prihodov in odhodov bo v neposredni bližini šole zelo veliko prometa. Zato vas še posebej prosimo za pazljivost in strpnost.
  • Staršem 4. in 5. razredov, ki ste izpolnili anketo za OPB, se lepo zahvaljujemo.

  • Prehrano lahko še vedno odjavite po e-pošti: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.Več informacij o prijavi in odjavi šolske prehrane si lahko preberete na šolski spletni strani.

V upanju, da bomo vsi ostali zdravi, vas lepo pozdravljamo!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika