Natečaj soustvarjanja unikatne kartice

Dragi mladi ustvarjalec/-ka od 1. - 9. razreda!

Vabim te, da se pridružiš nagradnemu natečaju soustvarjanja prve unikatne kartice, s pomočjo katere se bomo lahko učenci in delavci naše šole fizično in duhovno nahranili! Uporabljali jo bomo namreč za prevzem kosil v šoli in izposojo gradiva v knjižnici.

To je enkratna priložnost, da ustvariš kartico, ki jo bodo uporabljale še naslednje generacije.

Dobro razmisli, kateri elementi zaznamujejo dobro in zdravo šolsko prehrano ter dobro, zanimivo branje in storitve v knjižnici. Svoje ideje upodobi na papirju velikosti najmanj A4 (lahko tudi A3) v poljubni tehniki. Uporabi likovno tehniko, v kateri se najlepše izražaš.

Svoje umetniško delo oddaj najkasneje do 1. 3. 2021 v PDF - formatu ali v formatu slike (JPG, PNG) v spletno učilnico za dan dejavnosti.

Vsa prispela dela bo pregledala tričlanska komisija pod vodstvom ravnatelja in izbrala tisto, ki bo najbolj predstavljalo našo šolo, šolsko kuhinjo in knjižnico. Avtor/-ica izbranega dela bo prejel/-a simbolično nagrado. Če tvoje delo ne bo izbrano za motiv kartice, bo razstavljeno na šoli, ko bo to mogoče.

Lepo te pozdravljamo učiteljice Vanja, Mateja B. in Brigita

Prijava/odjava uporabnika